Kariera

Kariera w LeadSummit.pl

LeadSummit.pl to magazyn sportowy, który oferuje wiele ciekawych artykułów, wywiadów i relacji z najważniejszych wydarzeń sportowych na świecie. Jeśli interesujesz się sportem i chcesz pracować w branży, to mamy dla Ciebie trzy oferty pracy:

Redaktor sportowy

Poszukujemy osoby z pasją do sportu, która będzie odpowiedzialna za pisanie artykułów, wywiadów i relacji z najważniejszych wydarzeń sportowych na świecie. Wymagamy dobrej znajomości języka polskiego oraz angielskiego, umiejętności pisania w sposób przystępny i interesujący dla czytelnika oraz doświadczenia w pracy redaktorskiej.

Specjalista ds. marketingu

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w marketingu, która będzie odpowiedzialna za promocję magazynu LeadSummit.pl. Wymagamy znajomości narzędzi marketingowych, umiejętności planowania i realizacji kampanii reklamowych oraz umiejętności pracy w zespole. Mile widziana znajomość branży sportowej.

Specjalista ds. social media

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w obsłudze mediów społecznościowych, która będzie odpowiedzialna za prowadzenie profilu magazynu LeadSummit.pl na różnych platformach. Wymagamy znajomości narzędzi do zarządzania social media, umiejętności tworzenia ciekawych treści oraz dobrej znajomości branży sportowej.